Harika bir kitap kazanmaya ne dersin?

Markabeyi takipçileri Optimist Kitaplarından “Mindfulness – Duygusal Zeka” kitabını kazanma şansı yakalıyor.

19 – 26 Ağustos tarihleri arasında “@Markabeyi” linkedin, twitter, facebook ve instagram sosyal medya hesaplarından #markabeyi ve/veya @markabeyi hastag’ı ile kendi sosyal medya hesaplarınızdan tanıtım postunu repost veya retweet yaparak kendi sayfasında paylaşan 3 şanslı kişi Optimist kitaplarından “Mindfulness – Duygusal Zeka” kitabını kazanıyor.

Yapmanız gereken tek şey markabeyi linkedin, twitter, facebook ve instagram sosyal hesaplarında yer alan tanıtım postunu #markabeyi @markabeyi’hashtag’ini kullanarak sayfanızda paylaşmak. #Markabeyi ve/veya @markabeyi hastag’ı kullanılmadan yapılan paylaşımlar değerlendirmeye alınamayacaktır.

 

Kampanya Koşulları:

Yarışmaya katılacak katılımcıların @markabeyi linkedin, facebook, twitter ve instagram hesaplarını ve #markabeyi ve/veya @markabeyi hashtag’ini kullanarak paylaşımda bulunması zorunludur.

Yarışmaya katılacak katılımcıların paylaşımlarının takip edilebilmesi için, ilgili paylaşımın herkese açık (public) şekilde yapılması gereklidir.

Yarışma için kazanan hesaplar www.random.org web sitesi üzerinden “Markabeyi”  sitesini temsil eden jüri tarafından belirlenecektir.

Jüri üyelerinin her hakkı saklıdır.

Jüri üyelerinin değiştirilme hakkı vardır.

Yarışmaya sadece gerçek kişiler katılabilir. Sahte olduğu tespit edilen hesaplar dikkate alınmayacaktır. Bir hesabın yarışmaya başladığı tarihten en az 1 aydır aktif olması gerekmektedir.

Yarışma 19 Ağustos  2019 saat 22:30’da başlayacak olup, 26 Ağustos 2019 saat 23:59:59’da sona erecektir.

Kazanan takipçiler 31 Ağustos 2019 tarihine kadar  markabeyi sosyal medya hesaplarından duyrulacaktır.

Yarışmadan kazanılan ödül nakde çevrilemez, başka birine devredilemez ve nakledilemez.

Ödül: “Optimist kitaplarından Mindfulness – Duygusal Zeka  isimli kitabıdır.” Bir hesap sadece (1) bir adet ödül kazanabilir. Birden fazla hesap veya sosyal ağ’lardan ödül kazanılması durumunda sadece (1) bir adet ödül kazanılabilir.

Yarışmaya katılan tüm katılımcılar yarışma koşullarını kabul etmiş sayılır.

 

Bol şanslar.

 

Markabeyi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir