Markabeyi ve Pazarlamailetisimi.com kazandırıyor!

Markabeyi ve Pazarlamailetisimi.com kazandırıyor.

6-12 Kasım tarihlerinde markabeyi ve pazarlamailetsimi.com twitter, facebook ve instagram sosyal medya hesaplarından #markabeyi hastag’ı postu repost veya retweet yapan 3 şanslı kişi Oğuzhan Saruhan’ın “Sosyal Medya Canavarı Olmak İster misin?” kitabını kazanıyor.

Yapmanız gereken tek şey markabeyi ve pazarlamailetisimi.com twitter, facebook ve instagram sosyal hesaplarında yer alan tanıtım postunu #markabeyi hashtag’ini kullanarak sayfalarında paylaşmak.

 

Kampanya Koşulları:

Yarışmaya katılacak katılımcıların @markabeyi ve @pazarlamailetisimi Facebook, twitter ve instagram hesaplarını ve #markabeyi hashtag’ini kullanarak paylaşımda bulunması zorunludur.

Yarışmaya katılacak katılımcıların paylaşımlarının takip edilebilmesi için, ilgili paylaşımın herkese açık (public) şekilde yapılması gereklidir.

Yarışma için kazanan hesaplar www.random.org web sitesi üzerinden “Markabeyi” ve/veya “Pazarlamailetisimi.com” sitesini temsil eden jüri tarafından belirlenecektir.

Jüri üyelerinin her hakkı saklıdır.

Jüri üyelerinin değiştirilme hakkı vardır.

Yarışmaya sadece gerçek kişiler katılabilir. Sahte olduğu tespit edilen hesaplar dikkate alınmayacaktır. Bir hesabın yarışmaya başladığı tarihten en az 1 aydır aktif olması gerekmektedir.

Yarışma 6 Kasım 20:00’da başlayacak olup, 12 Kasım 23:59:59’da sona erecektir.

Kazanan takipçiler 18 kasım tarihine kadar pazarlamailetisimi ve markabeyi sosyal medya hesaplarından duyrulacaktır.

Yarışmadan kazanılan ödül nakde çevrilemez, başka birine devredilemez ve nakledilemez.

Ödül: Oğuzhan Saruhan’ın “Sosyal medya canavarı olmak ister misin?” isimli kitabıdır. Bir hesap sadece (1) bir adet ödül kazanabilir. Birden fazla hesap veya sosyal ağ’lardan ödül kazanılması durumunda sadece (1) bir adet ödül kazanılabilir.

Yarışmaya katılan tüm katılımcılar yarışma koşullarını kabul etmiş sayılır.

 

Bol şanslar.

 

Markabeyi

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir